
ROAD TO YOU
ROAD TO YOU
Format: ONA
Odcinki: 3
Długość odcinka: 3 min
Sezon: Jesień 2017
Status: Zakończony
Ocena: 63 / 100
Trzy krótkie odcinki anime badają emocjonalne połączenia na tle śnieżnych krajobrazów. Pierwszy koncentruje się na splecionych relacjach – między parą, rodzicem i dzieckiem oraz grupą współpracowników – poprzez dzielone emocje w zimnym otoczeniu. Drugi opowiada o Yui, studentce, która otrzymuje nieoczekiwane zaproszenie od matki, by odwiedziła obserwatorium na swoje 20. urodziny, wywołując wspomnienia o poprzednich wizytach z zmarłym ojcem. Trzeci skupia się na wspomnieniach śnieżnych scen i uczuciach, które budzą. Każdy odcinek wykorzystuje zimne obrazy, by zastanowić się nad osobistymi i rodzinnymi więzami.
▶ Zwiastun
Studia
Twórcy
Reżyseria
Postacie
Tagi
Odcinki (2)
Podobne tytuły
Częste pytania
- Ile odcinków ma ROAD TO YOU?
- ROAD TO YOU ma 3 odcinków.
- W którym roku wyszło ROAD TO YOU?
- ROAD TO YOU wyszło w 2017 roku.
- Które studio stworzyło ROAD TO YOU?
- ROAD TO YOU wyprodukowało studio The Answer Studio.
- Kto wyreżyserował ROAD TO YOU?
- ROAD TO YOU wyreżyserował Kenichi Tsuchiya.
- Czy ROAD TO YOU jest zakończone?
- Obecny status ROAD TO YOU: Zakończony.







