

AWAKE (Music)
AWAKE·AWAKE (Music)
Формат: Музичний
Епізоди: 1
Тривалість епізоду: 4 хв
Статус: Завершено
Оцінка: 63 / 100
Музичний кліп, режисерами якого виступили Spikey John і YKBX, присвячений пісні "AWAKE" виконавця Hoshimachi Suisei. Візуальне оформлення підкреслює теми та стиль треку, використовуючи зображення і монтаж, щоб підкреслити слуховий досвід. Кліп демонструє креативне бачення артиста через поєднання анімації та елементів виступу.
▶ Трейлер
Команда
Режисер
Персонажі
Де подивитися
Теги
Пов'язані твори
Character

★ 78
Holo no Graffiti
ONA · 2019
Parent

★ 76
BIBBIDIBA
MUSIC
Поширені запитання
- Скільки епізодів у AWAKE (Music)?
- У AWAKE (Music) 1 епізодів.
- Хто режисер AWAKE (Music)?
- Режисер AWAKE (Music) — Masaki Yokobe.
- AWAKE (Music) завершене?
- Поточний статус AWAKE (Music): Завершено.
