
Kiteretsu Daihyakka
Kiteretsu Encyclopedia·キテレツ大百科
Формат: ТВ-серіал
Епізоди: 331
Тривалість епізоду: 25 хв
Сезон: Весна 1988
Статус: Завершено
Оцінка: 67 / 100
Хлопчик за ім'ям Кітеретсу, відомий своїми науковими здібностями, створив робота під назвою Коросуке. Разом із друзями та роботом він використовує машину часу, щоб подорожувати в часі. Мійоко, дівчинка з його околиці, близька до нього. Тонгарі є його суперником, демонструючи ознаки, схожі на іншого персонажа, Сунео Хонекава. Каору Кумада, відомий як Бута Горілла, є хулиганом з околиці, що має ознаки, схожі на іншого персонажа, Такеші Году. Він часто звертається проти Коросуке, хоча вони навчаються в одному класі.
Студії
Команда
Персонажі
Теги
Пов'язані твори
Епізоди (39/331)
2 / 2
267EP 267Summer vacation hero's biography! Butagorira became a bronze statue
14 серп. 1994 р.
268EP 268Літній шедевр, що порівнює паростки бамбука Бутаґоріри
21 серп. 1994 р.
269EP 269Північний подарунок, перша партнерка Ханако та Мей
28 серп. 1994 р.
270EP 270Шоковую сповідь Цутому-сана розкриває його природу Цунцутерутен
4 вер. 1994 р.
271EP 271З’являється нова інформація щодо відомого пса-барона на борту «Титаніка».
11 вер. 1994 р.
272EP 272Напруга! Америка переповнена страхом перед сувенірами
18 вер. 1994 р.
273EP 273Butagorira it is gone! Spirited Away scary than potato
23 жовт. 1994 р.
274EP 274Історія першої любові Мійо-чан з яблуком
30 жовт. 1994 р.
275EP 275Таємничий кавуновий бомба та легендарний статус Боулера Кумахаті
6 лист. 1994 р.
276EP 276Нарешті знайшли! Повний кам'яний вік Матсутаке
13 лист. 1994 р.
277EP 277Учні встановили рекорд Гіннеса під час одноденного курсу
20 лист. 1994 р.
278EP 278Нарі, асистентка на роликових ковзанах, залишає Баку, що стало популярним виходом
27 лист. 1994 р.
279EP 279Gejitsu Festival? Lily of the Valley Pass falling star of love
4 груд. 1994 р.
280EP 280Найспокійніший день: весілля з гарбузами
11 груд. 1994 р.
281EP 281Палкість Цутому-сана? Фестиваль Кецубатто?
18 груд. 1994 р.
Схожі тайтли
Поширені запитання
- Скільки епізодів у Kiteretsu Daihyakka?
- У Kiteretsu Daihyakka 331 епізодів.
- Якого року вийшов Kiteretsu Daihyakka?
- Kiteretsu Daihyakka вийшов у 1988 році.
- Яка студія створила Kiteretsu Daihyakka?
- Kiteretsu Daihyakka створила студія Studio Gallop.
- Хто режисер Kiteretsu Daihyakka?
- Режисер Kiteretsu Daihyakka — Shichirou Kobayashi.
- Kiteretsu Daihyakka завершене?
- Поточний статус Kiteretsu Daihyakka: Завершено.










