
Lupin Shanshei Pilot
ルパンしゃんしぇいパイロット版
Формат: Спешл
Епізоди: 1
Тривалість епізоду: 2 хв
Сезон: Осінь 2012
Статус: Завершено
Оцінка: 47 / 100
У пілотному епізоді мальчик відкриває таємничий пристрій, який дозволяє йому подорожувати в часі. Він використовує його, щоб повернутися до минулих подій і спробувати змінити їх результат. Епізод досліджує наслідки зміни історії та проблеми, які виникають під час руху між різними епохами. Дії хлопчика призводять до неочікуваних наслідків, викликаючи питання про етичність маніпуляцій з часом. Історія закінчується натяком на більші конфлікти, що виникнуть у майбутньому.
Студії
Команда
Пов'язані твори
Схожі тайтли
Поширені запитання
- Скільки епізодів у Lupin Shanshei Pilot?
- У Lupin Shanshei Pilot 1 епізодів.
- Якого року вийшов Lupin Shanshei Pilot?
- Lupin Shanshei Pilot вийшов у 2012 році.
- Яка студія створила Lupin Shanshei Pilot?
- Lupin Shanshei Pilot створила студія TMS Entertainment.
- Хто режисер Lupin Shanshei Pilot?
- Режисер Lupin Shanshei Pilot — Ryou Ono.
- Lupin Shanshei Pilot завершене?
- Поточний статус Lupin Shanshei Pilot: Завершено.

