

Malice@doll
Malice@doll マリスドール
Формат: OVA
Епізоди: 3
Тривалість епізоду: 30 хв
Сезон: Весна 2001
Статус: Завершено
Оцінка: 66 / 100
Секс-робот за ім’ям Маліс живе в місті, яке колись було населене людьми, але тепер залишилося безлюдним. Її атакує невідоме суттє, яке залишає її зміненою — тепер вона стала людиною. Ця зміна дозволяє їй ділитися своєю новою людськістю з іншими машинами. Однак ця здатність призводить до непередбачуваних наслідків, оскільки роботи стають неможливими до контролю після того, як вони відчувають людські емоції та бажання.
Студії
Команда
Режисер
Сценарій
Персонажі
Теги
Схожі тайтли
Поширені запитання
- Скільки епізодів у Malice@doll?
- У Malice@doll 3 епізодів.
- Якого року вийшов Malice@doll?
- Malice@doll вийшов у 2001 році.
- Яка студія створила Malice@doll?
- Malice@doll створила студія GAGA.
- Хто режисер Malice@doll?
- Режисер Malice@doll — Keitarou Motonaga.
- Malice@doll завершене?
- Поточний статус Malice@doll: Завершено.








