

Momentary Lily
·もめんたりー・リリィ
Формат: ТВ-серіал
Епізоди: 13
Тривалість епізоду: 24 хв
Сезон: Зима 2025
Статус: Завершено
Оцінка: 54 / 100
Після того як роботи знищили всю життєдіяльність, дівчинка за ім'ям Ренге використовує свої здібності, щоб вижити. Водночас вона не має жодних спогадів і блукає містом, доки не зустрічає ще п'ятьох молодих жінок, кожна з яких має власні унікальні здібності. Група проводить час, готуючи їжу та зустрічаючись з механічними істотами. В міру того, як вони дізнаються більше про своє походження та здібності, вони стають сильнішими завдяки своєму зв'язку.
▶ Трейлер
Студії
Команда
Персонажі
Де подивитися
Теги
Пов'язані твори
Епізоди (14)
EP 1Саурі Хіцуумабусі після самотності
EP 2Canned Mackerel Italian-style Tomato Hot Pot Together
EP 3Unforgettable Canned Crab and Canned Mackerel Chirashi Sushi
EP 4Rich and Warm Corned Beef Miso Ramen
EP 5Wishing On Mackerel, Oyster, and Egg Zosui Soup Kuzushi Kiritampo Style
EP 6Pool Videos, Summer and Shanghai-style Squid Yakisoba
EP 7Fighting Together for Shio Musubi
EP 8Chocolate Bars Once the Rain Stops
EP 9Laughed All Night and Put Lots of Secret Ingredients in a Surprisingly Tasty Curry
EP 10One More and a Missing Can
EP 11Cooking Together With the Untouchable Girl
EP 12Such A Fun Full-Course Meal
EP 13Ending on an Ochazuke Buffet with Everyone Around
EP 14Kappou On and On
Схожі тайтли

★ 62
Assault Lily: BOUQUET
TV · 2020

★ 72
Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru
TV · 2014

★ 83
Mahou Shoujo Madoka☆Magica
TV · 2011

★ 42
Hand Shakers
TV · 2017

★ 61
Estab-Life: Great Escape
ONA · 2022

★ 69
Senki Zesshou Symphogear
TV · 2012

★ 81
Yuru Camp△
TV · 2018

★ 74
Gakkou Gurashi!
TV · 2015

★ 62
Turkey!
TV · 2025

★ 66
Blue Archive The Animation
TV · 2024
Поширені запитання
- Скільки епізодів у Momentary Lily?
- У Momentary Lily 13 епізодів.
- Якого року вийшов Momentary Lily?
- Momentary Lily вийшов у 2025 році.
- Яка студія створила Momentary Lily?
- Momentary Lily створила студія GoHands.
- Хто режисер Momentary Lily?
- Режисер Momentary Lily — Susumu Kudou.
- Momentary Lily завершене?
- Поточний статус Momentary Lily: Завершено.









