
Onegai! Samia Don
おねがい!サミアどん
Формат: ТВ-серіал
Епізоди: 39
Тривалість епізоду: 25 хв
Сезон: Весна 1985
Статус: Завершено
Оцінка: 51 / 100
У 1980-х роках у Англії троє дітей зустрічають останнього джинія піску, який може виконувати один бажання на день. Однак усі магічні ефекти зникають до заходу сонця. У кожному епізоді діти роблять різноманітні фантастичні бажання, які часто призводять до хаотичних і проблемних наслідків до кінця дня.
Студії
Команда
Музика
Теги
Епізоди (39)
2 / 2
25EP 25Двадцять п'ята серія аніме-серіалу
22 жовт. 1985 р.
26EP 26Двадцять шоста частина серіалу
29 жовт. 1985 р.
27EP 27Двадцять сьота серія аніме-серіалу
5 лист. 1985 р.
28EP 28Епізод 28
12 лист. 1985 р.
29EP 29Дев'ятнадцята серія серіалу
19 лист. 1985 р.
30EP 30Тридцятий епізод аніме-серіалу представляє свій сюжетний вміст.
26 лист. 1985 р.
31EP 31Тридцять перший випуск аніме-серіалу
3 груд. 1985 р.
32EP 32Тридцять другий епізод аніме-серіалу
10 груд. 1985 р.
33EP 33Епізод 33
17 груд. 1985 р.
34EP 34Тридцять четверта серія аніме
24 груд. 1985 р.
35EP 35Тридцять п'ята частина серіалу
7 січ. 1986 р.
36EP 36Епізод 36
14 січ. 1986 р.
37EP 37Епізод 37
21 січ. 1986 р.
38EP 38Епізод 38
28 січ. 1986 р.
39EP 39Тридцять дев'ята частина аніме-серіалу
4 лют. 1986 р.
Схожі тайтли
Поширені запитання
- Скільки епізодів у Onegai! Samia Don?
- У Onegai! Samia Don 39 епізодів.
- Якого року вийшов Onegai! Samia Don?
- Onegai! Samia Don вийшов у 1985 році.
- Яка студія створила Onegai! Samia Don?
- Onegai! Samia Don створила студія Tokyo Movie Shinsha.
- Хто режисер Onegai! Samia Don?
- Режисер Onegai! Samia Don — Tomomi Mochizuki.
- Onegai! Samia Don завершене?
- Поточний статус Onegai! Samia Don: Завершено.


