Anilape
Kamisama Hajimemashita
Kamisama Hajimemashita

Kamisama Hajimemashita

Kamisama Kiss·神様はじめました
Format: Serial TV
Odcinki: 13
Długość odcinka: 24 min
Sezon: Jesień 2012
Status: Zakończony
Ocena: 80 / 100
Dziewczyna trafia w sytuację bezdomności, gdy jej ojciec ucieka, by uniknąć długów hazardowych, zostawiając ją bez dachu nad głową. Przyjmuje ofertę schronienia od mężczyzny, którego uratowała przed agresywnym psem, tylko by odkryć, że jego dom to szczyt. Nieświadomie przejmuje jego rolę lokalnego boga. Musi zmierzyć się z nieznanymi obowiązkami, niewidzialnymi zagrożeniami oraz złympkowatym dawnym towarzyszem, który nieoczekiwanie zaczyna ją interesować.

▶ Zwiastun

Studia

Twórcy

Postacie

Gdzie obejrzeć

Tagi

Odcinki (13)

Podobne tytuły

Częste pytania

Ile odcinków ma Kamisama Hajimemashita?
Kamisama Hajimemashita ma 13 odcinków.
W którym roku wyszło Kamisama Hajimemashita?
Kamisama Hajimemashita wyszło w 2012 roku.
Które studio stworzyło Kamisama Hajimemashita?
Kamisama Hajimemashita wyprodukowało studio TMS Entertainment.
Kto wyreżyserował Kamisama Hajimemashita?
Kamisama Hajimemashita wyreżyserował Akitarou Daichi.
Czy Kamisama Hajimemashita jest zakończone?
Obecny status Kamisama Hajimemashita: Zakończony.