
Shin Mazinger Shougeki! Z-hen
Mazinger Edition Z: The Impact!·真マジンガー 衝撃!Z編
Формат: ТВ-серіал
Епізоди: 26
Тривалість епізоду: 23 хв
Сезон: Весна 2009
Статус: Завершено
Оцінка: 74 / 100
У близькому майбутньому розроблено нове джерело енергії — Фотонна Сила, яке отримують з руди, знайденої під горою Фудзі, і яке має вирішити глобальні енергетичні проблеми. Доктор Гелл, жадібний злодій, підтримуваний бароном Ашурою, графом Брокеном і військовим лордом Пігманом, намагається здобути цю енергію, атакуючи лабораторію Фотонної Сили флотом механічних істот, вдихновлених античними руїнами Греції. Йому протистоїть Кобато Кодзі, палкий молодий пілот, який керує Мазінгером Z — роботом, побудованим його дідусем. Конфлікт між Доктором Геллом і родиною Кобато включає нерозгадані таємниці, пов'язані з мінойською цивілізацією, островом Бардос, а також походженням Мазінгера Z. Цей новий серіал переконує оригінальну історію Мазінгера Z з новим складом персонажів і незалежною сюжетною лінією.
Студії
Команда
Персонажі
Де подивитися
Теги
Пов'язані твори
Alternative

★ 68
Mazinger Z
TV · 1972
Епізоди (26)
2 / 2Схожі тайтли
Поширені запитання
- Скільки епізодів у Shin Mazinger Shougeki! Z-hen?
- У Shin Mazinger Shougeki! Z-hen 26 епізодів.
- Якого року вийшов Shin Mazinger Shougeki! Z-hen?
- Shin Mazinger Shougeki! Z-hen вийшов у 2009 році.
- Яка студія створила Shin Mazinger Shougeki! Z-hen?
- Shin Mazinger Shougeki! Z-hen створила студія Bee Media.
- Хто режисер Shin Mazinger Shougeki! Z-hen?
- Режисер Shin Mazinger Shougeki! Z-hen — Yasuhiro Imagawa.
- Shin Mazinger Shougeki! Z-hen завершене?
- Поточний статус Shin Mazinger Shougeki! Z-hen: Завершено.

















