

Full Moon wo Sagashite
▶ Zwiastun
Studia
Twórcy
Postacie
Tagi
Odcinki (39/52)
2 / 2
25EP 25Mitsuki i Oshige namawiają doktora Wakaoji do produkcji singla Mitsuki
21 wrz 2002Po tym jak Takasu produkuje piosenkę Madoki, pozostali producenci nie śmieją mu się sprzeciwiać. W rezultacie Mitsuki i pani Oshige proszą doktora Wakaoji o wyprodukowanie drugiego singla Mitsuki. Początkowo odrzuca on ich prośby, mimo ich uprzejmych nalegań. Ostatecznie jednak odczuwa żal, że nie pomaga córce swojego dawnego przyjaciela, Aoiego. Ta emocjonalna zmiana skłania go do przyjęcia roli. Decyduje się ostatecznie zostać producentem Fullmoon, czyniąc to z intencją ochrony jej życia. Narracja koncentruje się na interakcjach między postaciami oraz rozwiązaniu konfliktu produkcyjnego dzięki zmianie nastawienia Wakaoji.
26EP 26Mitsuki szuka wiadomości od ojca wśród starych rzeczy, podczas gdy babcia niemal odkrywa jej tajemnicę.
28 wrz 2002Wakaoji radzi Mitsuki, by pomyślała o przekazywanej wiadomości podczas wykonywania utworu „ETERNAL SNOW”. W poszukiwaniu inspiracji Mitsuki, Takuto i Meroko przeglądają stare rzeczy rodziny Koyama, by zrozumieć, co chciał wyrazić jej ojciec. Podczas poszukiwań Mitsuki znajduje stary skrzypiec matki. Tymczasem jej babcia niemal staje świadkiem transformacji Mitsuki, co przypomina jej Hazuki. Starania grupy, by zrozumieć zamierzoną wiadomość, prowadzą do tych istotnych odkryć i niemal ujawnienia osobistych tajemnic.
27EP 27Plan Madoki mający na celu ujawnienie Fullmoon odwraca się przeciw niej, gdy musi stawić czoła konsekwencjom swoich działań.
5 paź 2002Fearing that she may lose to Fullmoon, Madoka gets a reporter to take a photo of Fullmoon and Wakaoji together. This starts a scandal about Fullmoon and Wakaoji having a secret date. However in the end, Wakaoji has Fullmoon in a recording booth where she sings without any hesitation: "ETERNAL SNOW". Madoka is left depressed after Takasu lectured her. (Source: Wikipedia)
28EP 28Mitsuki otrzymuje prośbę o poradę romantyczną od szkolnej przyjaciółki Kumi
12 paź 2002Mitsuki otrzymuje list od fanki szukającej wskazówek w sprawach miłosnych. Okazuje się, że nadawczynią jest jej szkolna przyjaciółka, Kumi. Kumi zakochała się w chłopaku o imieniu Machida, ale nie wie, jak wyrazić swoje uczucia. Prosi Mitsuki o pomoc w tej sytuacji. Ten odcinek stanowi ostatnią część wydania DVD przez Viz Media. Fabuła koncentruje się na niepewności Kumi wobec jej zauroczenia oraz na jej oparciu o Mitsuki w kwestii dalszych kroków w sprawach miłosnych.
29EP 29Izumi i Jonathan przybywają, by zbadać tajną pomoc Meroko i Takuto dla Mitsuki.
19 paź 2002Podczas gdy Mitsuki i Takuto uczestniczą w koncercie, Meroko pozostaje w domu i przyjmuje nieoczekiwanych gości: swojego byłego partnera, Izumi Rio, oraz jego partnera, Jonathan. Działając na rozkaz szefa, przybyli, by zweryfikować plotki o tym, że Meroko i Takuto wykorzystują swoje moce do pomocy ludzkiemu dziecku. Duet decyduje się obserwować premierę drugiego singla Fullmoon, co zmusza Takuto i Meroko do ukrycia prawdziwego zaangażowania w pomoc Mitsuki. Muszą poradzić sobie w tej napiętej sytuacji, zapewniając, że ich sekret pozostanie ukryty przed śledczymi, jednocześnie utrzymując przykrywkę podczas wydarzenia muzycznego.
30EP 30Były nauczyciel Mitsuki oferuje pomoc w poszukiwaniach Eichi w Ameryce
26 paź 2002Mitsuki odwiedza były nauczyciel z sierocińca, który obecnie mieszka w Ameryce. Nauczyciel zgadza się pomóc w odnalezieniu Eichi, przeszukując jego ślady w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem Mitsuki próbuje napisać list przeznaczony dla Kazumiego, który ma go przekazać Eichi. Odcinek koncentruje się na tych interakcjach oraz wysiłkach zmierzających do odnalezienia zaginionego bohatera dzięki pomocy nauczyciela i wiadomości napisanej przez Mitsuki.
31EP 31Jesienny festiwal szkolny przynosi wyzwania, gdy Takuto chroni Mitsuki przed agresywnymi fanami
2 lis 2002Festiwal uczelni stwarza trudności wykraczające poza samą rozrywkę. Takuto przybiera ludzką postać, by uchronić Mitsuki przed napastliwymi wielbicielami. Jego interwencja nieumyślnie sprawia, że staje się uczestnikiem konkursu. Zawody oferują całunek Fullmoon jako najwyższą nagrodę. Sytuacja podkreśla, że wydarzenie wiąże się z poważnymi stawkami i nieprzewidzianymi konsekwencjami dla zaangażowanych postaci.
32EP 32Madoka mierzy się z trudnościami zawodowymi i nowym menedżerem, podczas gdy Mitsuki okazuje wsparcie
9 lis 2002Po porażce z Fullmoon Madoka Wakamatsu przechodzi trudny okres pełen zawodowych porażek. Zostaje jej przydzielony nowy menedżer i zmuszona do przyjmowania niskiej jakości pracy komercyjnej, podczas gdy wśród rówieśników krążą plotki na jej temat. Mitsuki Koyama odwiedza Madokę w jej domu, gdzie dowiaduje się więcej o osobistej sytuacji piosenkarki. Podczas tej wizyty Mitsuki przekonywuje Madokę, że każda piosenka ma potencjał, by być piękna, mając na celu przywrócenie jej pewności siebie i perspektywy wobec jej muzycznych zdolności, mimo obecnych wyzwań w karierze.
33EP 33Pogarszający się stan zdrowia Mitsuki uniemożliwia jej szkolną wycieczkę do Kioto
16 lis 2002Stan zdrowia Mitsuki znacząco się pogarsza, co uniemożliwia jej udział w zaplanowanej szkolnej wycieczce do Kioto. W związku ze spadającą kondycją fizyczną, jej babcia zaczyna wywierać na nią presję, aby poddała się interwencji chirurgicznej. Narracja koncentruje się na wpływie tego kryzysu medycznego na jej najbliższe plany oraz na oczekiwaniach rodzinnych dotyczących opcji leczenia.
34EP 34Mitsuki poznaje Sanadę, mężczyznę widzącego shinigami i mierzącego się z dniem swojej śmierci
23 lis 2002Mitsuki spotyka średniozaawansowanego wiekowo mężczyznę o imieniu Sanada, który, podobnie jak Takuto i Meroko, posiada zdolność widzenia shinigami. Sanada ujawnia, że zbliża się dzień jego śmierci i opowiada smutną historię o stracie swojej rodziny. W wyniku tych interakcji Mitsuki i Sanada nawiązują relację przypominającą więź między dziadkiem a wnuczką. Okazuje się również, że Izumi i Jonathan byli już świadomi istnienia i sytuacji Mitsuki. Odcinek koncentruje się na emocjonalnej więzi między Mitsuki a Sanadą, jednocześnie odsłaniając wcześniejszą wiedzę innych postaci na jej temat. Narracja podkreśla tematykę śmiertelności i więzi rodzinnych, podczas gdy Sanada zmaga się ze swoim żalem i nadchodzącym końcem.
35EP 35Wiadomość od Eichi daje nadzieję na potencjalne lekarstwo w Ameryce
30 lis 2002Mitsuki zmaga się z niepokojącymi snami, w których Izumi próbuje porwać jej duszę. Jej nastrój zmienia się, gdy otrzymuje e-mail od Eichi, który okazuje się być fałszywy. Mimo oszustwa, korespondencja prowadzi do odkrycia obiecujących informacji. Okazuje się, że Ameryka może posiadać lekarstwo na schorzenie wpływające na głos Mitsuki. Ten rozwój sytuacji znacząco podnosi jej morale, oferując potencjalne rozwiązanie jej dotychczasowych zmagań i łagodząc cierpienie spowodowane poprzednimi koszmarami.
36EP 36Fullmoon otrzymuje nominację do nagrody Fantasia Music Festival dla Najlepszego Nowego Artysty Roku.
7 gru 2002Fullmoon została nominowana do nagrody Fantasia Music Festival dla Najlepszego Nowego Artysty Roku. W trakcie przygotowań do wydarzenia Takuto i Meroko zastanawiają się, czy ujawnić Mitsuki prawdę dotyczącą e-maila od Eichi. Fabuła koncentruje się na wewnętrznym konflikcie związanym z tą potencjalną informacją, podczas gdy bohaterka angażuje się w przygotowania do nadchodzącej muzycznej nagrody.
37EP 37Mitsuki organizuje przyjęcie bożonarodzeniowe w mieszkaniu Oshige, podczas gdy Meroko szydełkuje prezent dla Takuto.
14 gru 2002W miarę zbliżania się Bożego Narodzenia Mitsuki zaprasza przyjaciółki na spotkanie do mieszkania Oshige i rozdaje prezenty. Meroko decyduje się wykonać szalik dla Takuto. Tymczasem w Wigilię ukazuje się debiutancki album Madoki. Ponadto Kumi i Machida wyznają sobie uczucia podczas uroczystości.
38EP 38Mitsuki buntuje przeciwko babci, by udać się na leczenie do Ameryki
21 gru 2002Babcia Mitsuki odmawia zgody na podróż do Ameryki, mimo zapewnień Wakaoji, że tamtejszy chirurg wyleczy jej raka, zachowując jednocześnie głos. Dzięki starej przyjaciółce Mitsuki dowiaduje się o przeszłości babci: ta kiedyś kochała pianino, ale zraziła się do muzyki po tym, jak jej zaręczony porzucił ją, a córka, matka Mitsuki, uciekła i zginęła. Stając wobec tej tragicznej przeszłości, Mitsuki decyduje się na samodzielną podróż do Ameryki, by uzyskać niezbędne leczenie, ignorując sprzeciw babci.
39EP 39Mitsuki i przyjaciele zostają w domu Kazumi w Ameryce, podczas gdy Takuto zastanawia się nad swoimi uczuciami do jej spotkania z Eichi.
28 gru 2002Grupa przybyła do Ameryki i przebywa obecnie w domu należąącym do Kazumi-sensei. Podczas tego pobytu Takuto odczuwa niepewność co do swoich emocji. Jego zamieszanie wynika bezpośrednio z nadchodzącego spotkania Mitsuki i Eichi. Wewnętrzny konflikt pojawia się, gdy postacie poruszają się w nowym otoczeniu i rozwijają relacje interpersonalne w grupie podczas pobytu za granicą.
Podobne tytuły
Częste pytania
- Ile odcinków ma Full Moon wo Sagashite?
- Full Moon wo Sagashite ma 52 odcinków.
- W którym roku wyszło Full Moon wo Sagashite?
- Full Moon wo Sagashite wyszło w 2002 roku.
- Które studio stworzyło Full Moon wo Sagashite?
- Full Moon wo Sagashite wyprodukowało studio Studio DEEN.
- Kto wyreżyserował Full Moon wo Sagashite?
- Full Moon wo Sagashite wyreżyserował Toshiyuki Katou.
- Czy Full Moon wo Sagashite jest zakończone?
- Obecny status Full Moon wo Sagashite: Zakończony.











