

Meitantei Conan
Студії
Команда
Персонажі
Де подивитися
Теги
Пов'язані твори


Епізоди (1205)
27 / 51
625EP 625Промова Когоро призводить Ран, Соноко та Конана до примарного будинку в університеті Бейка
23 лип. 2011 р.When Kogoro Mouri goes to his alma mater for a "speech", Ran, Sonoko, and Conan end up going with him. Sonsaku Tsujiei, a 4th year student at Beika University, wants Kogoro to look at the haunted house and evaluate its accuracy. When Kogoro takes too long during his speech, Conan, Ran, and Sonoko decide to check out the haunted house themselves. Sonsaku and Hachiya Kiichi (a colleague) escort them into the haunted house only to later play tricks to scare them. When they are in the "Operating Room", Anna Tadami, the victim, is playing the patient during the operation. When the trick is over, everyone realizes that Anna hadn't finished her part. When they try to get her to wake up, Conan realizes she has been poisoned by cyanide. (Source: TheTVDB)
626EP 626Крик операційної (частина 2)
30 лип. 2011 р.
627EP 627Конан та Кід влаштовують битву за скарб навколо артефакта Рьомі у першій частині
20 серп. 2011 р.
628EP 628Конан і Кід влаштовують битву за скарби Рьому у другій частині
27 серп. 2011 р.
629EP 629fillerІнцидент під час зйомки промо-відео розгортається у своєму першому сегменті
3 вер. 2011 р.
630EP 630fillerСправа зйомок промо-відео продовжується у другій частині
10 вер. 2011 р.
631EP 631fillerКвіткові годинники розкривають свої таємниці
17 вер. 2011 р.
632EP 632Меч Хранителя Часу (Частина 1)
1 жовт. 2011 р.
633EP 633Меч Хранителя Часу (Частина 2)
8 жовт. 2011 р.
634EP 634fillerМісце злочину розташоване всередині дуже вузького магазину
15 жовт. 2011 р.
635EP 635fillerОбережно, дієта
5 лист. 2011 р.
636EP 636fillerНайкорисніша школа у світі Частина 1
12 лист. 2011 р.
637EP 637fillerНайкорисніша школа у світі Частина 2
19 лист. 2011 р.
638EP 638fillerРозслідування таємниць у Червоному Листі Палацу в першій частині
26 лист. 2011 р.
639EP 639fillerПродовження розслідування таємниць Червоного Листя Палацу у другій частині
3 груд. 2011 р.
640EP 640fillerПодорож пам'яті восьми ескізів (частина Окаяма)
10 груд. 2011 р.
641EP 641fillerПодорож пам'яті восьми ескізів (Частина Курасікі)
17 груд. 2011 р.
642EP 642Критичний момент з картками карута (Частина 1)
7 січ. 2012 р.
643EP 643Друга частина критичного моменту, що стосується карт Карута
14 січ. 2012 р.
644EP 644Смачна страва з рамену, за яку варто померти, представлена в першій частині
4 лют. 2012 р.
645EP 645Друга частина історії про рамен, за який варто померти
11 лют. 2012 р.
646EP 646Дедуктивне протистояння в жахливому готелі (Частина 1)
18 лют. 2012 р.
647EP 647Сера визначає винного після розслідування примарної готельної кімнати
25 лют. 2012 р.After investigating the room, Sera declares the culprit. (Source: TheTVDB)
648EP 648Ісао Савагурі зіштовхується з трьома письменниками в агентстві детективів Мурі через смерть сестри Міку
3 бер. 2012 р.Isao Sawaguri came to the Mouri Detective Agency and brought together three female novelists he believe are responsible for his younger sister Miku's death the previous month. Isao threatens to blow up the Agency unless Kogoro reveals to him the truth about his sister's death and reveals her murderer (Source: TheTVDB)
Схожі тайтли
Поширені запитання
- Якого року вийшов Meitantei Conan?
- Meitantei Conan вийшов у 1996 році.
- Яка студія створила Meitantei Conan?
- Meitantei Conan створила студія TMS Entertainment.
- Хто режисер Meitantei Conan?
- Режисер Meitantei Conan — Kenji Kodama.
- Meitantei Conan завершене?
- Поточний статус Meitantei Conan: Виходить.








