

.hack//SIGN
▶ Zwiastun
Studia
Twórcy
Postacie
Tagi
Odcinki (26)
2 / 2
25EP 25Morganna wysyła Sorę i strażników, podczas gdy Macha poświęca się, by ocalić grupę.
19 wrz 2002Subaru, Tsukasa i ich drużyna docierają do katedry. Morganna wysyła Sorę i czterech strażników, by ich ścigali. Macha poświęca się, by ocalić pozostałych. Morganna następnie transportuje Tsukasa, Subaru i Mimiru do nieznanego miejsca.
26EP 26Sora poświęca się, by odciągnąć uwagę Morganny, podczas gdy Tsukasa i inni uciekają z gry.
26 wrz 2002Sora dokonuje ostatecznego poświęcenia, odciągając uwagę Morganny, co umożliwia ucieczkę Tsukasy, Subaru, Mimiru i przebudzonej Aury. Po tych wydarzeniach Tsukasa, której płeć zostaje potwierdzona jako żeńska, wylogowuje się z gry i budzi ze śpiączki. Odzyskawszy przytomność, spotyka postać Subaru, która jest unieruchomiona na wózku inwalidzkim. Ta sekwencja oznacza istotną przemianę dla postaci, gdy wracają z świata wirtualnego do rzeczywistości, mierząc się z bezpośrednimi skutkami bitwy oraz ujawnieniem prawdziwej tożsamości Tsukasy.
Podobne tytuły
Częste pytania
- Ile odcinków ma .hack//SIGN?
- .hack//SIGN ma 26 odcinków.
- W którym roku wyszło .hack//SIGN?
- .hack//SIGN wyszło w 2002 roku.
- Które studio stworzyło .hack//SIGN?
- .hack//SIGN wyprodukowało studio Bee Train.
- Kto wyreżyserował .hack//SIGN?
- .hack//SIGN wyreżyserował Kouichi Mashimo.
- Czy .hack//SIGN jest zakończone?
- Obecny status .hack//SIGN: Zakończony.










