

Pocket Monsters Advanced Generation
Pokémon the Series: Ruby and Sapphire·ポケットモンスター アドバンスジェネレーション
Format: Serial TV
Odcinki: 192
Długość odcinka: 24 min
Sezon: Jesień 2002
Status: Zakończony
Ocena: 69 / 100
Ash, po zakończeniu udziału w Lidze Johto, wyrusza w nową przygodę w regionie Hoenn, mając przy sobie tylko Pikachiego. Jego samotność trwa krótko, gdy spotyka May, dziesięcioletnią dziewczynkę, która chce podróżować, mimo że nie lubi Pokémonów, po tym jak Pikachiu zniszczy jej rower. Później ponownie spotyka Brocka i poznaje Maka, młodszego brata May. Grupa podróżuje przez Hoenn, stawia czoła liderom aren, bierze udział w konkursach i angażuje się w różne wydarzenia prowadzące do Lidzy Hoenn.
Studia
Twórcy
Postacie
Gdzie obejrzeć
Tagi
Powiązane dzieła
Prequel

★ 73
Pocket Monsters
TV · 1997
Odcinki (192)
8 / 8
169EP 169Prowadzenie rozmowy i okazywanie pewności siebie
16 mar 2006
170EP 170Drugi raz to już się udaje!
23 mar 2006
171EP 171Pokémon Ranger: Początek kryzysu związanego z Deoxys
13 kwi 2006
172EP 172Druga część odcinka Pokémon Ranger skupiająca się na kryzysie związanym z Deoxys
13 kwi 2006
173EP 173Nie wszystko, co błyszczy, posiada prawdziwą wartość
20 kwi 2006
174EP 174Pojawia się świeża fabuła wraz z niezwykłą grupą postaci
27 kwi 2006
175EP 175Postacie próbują wykonać technikę duszenia w tej scenie.
4 maj 2006
176EP 176Surowa krytyka i nagła zmiana!
11 maj 2006
177EP 177Zderzenie środowisk!
18 maj 2006
178EP 178Walka z wrogiem wewnątrz!
25 maj 2006
179EP 179Slaking Kong!
8 cze 2006
180EP 180Harley Drew'd Ya! May
15 cze 2006
181EP 181Zmniejszanie skumulowanego bogactwa
22 cze 2006
182EP 182Kierowanie strefą walki!
29 cze 2006
183EP 183Aipom i okoliczności!
6 lip 2006
184EP 184Strategia na jutro - Komedia na dziś!
20 lip 2006
185EP 185Dżunglowe pojedynki
27 lip 2006
186EP 186Radość bez granic
3 sie 2006
187EP 187Niepokonana lekkość widzenia!
10 sie 2006
188EP 188Pacjentowi udzielono pilnej pomocy medycznej.
17 sie 2006
189EP 189Czwórka gangu jest zebrana
24 sie 2006
190EP 190Pokój – Ostateczna granica!
31 sie 2006
191EP 191Postaci ponownie angażują się w wędkowanie
7 wrz 2006
192EP 192Początek ma miejsce w domu
14 wrz 2006
Podobne tytuły
Częste pytania
- Ile odcinków ma Pocket Monsters Advanced Generation?
- Pocket Monsters Advanced Generation ma 192 odcinków.
- W którym roku wyszło Pocket Monsters Advanced Generation?
- Pocket Monsters Advanced Generation wyszło w 2002 roku.
- Które studio stworzyło Pocket Monsters Advanced Generation?
- Pocket Monsters Advanced Generation wyprodukowało studio OLM.
- Kto wyreżyserował Pocket Monsters Advanced Generation?
- Pocket Monsters Advanced Generation wyreżyserował Kunihiko Yuyama.
- Czy Pocket Monsters Advanced Generation jest zakończone?
- Obecny status Pocket Monsters Advanced Generation: Zakończony.












